Birkózás: Szél Anna három (!) súlycsoporttal feljebb bizonyít ban | UtánpótlásSport

Ifjúsági birkózás fogyás

Tartalom

Írja be adománya összegét majd kattintson a Paypal logóra BirkózásEgy arany- és egy bronzérem Târgoviştéről A megyeszékhelyiek legjobb eredménye a Sepsi-SIC-nek versenyző Orbán Norbert nevéhez fűződik, aki 61 kg-os súlycsoportban diadalmaskodott, míg a Sepsi ISK-s Narcisa Neagu az 59 kg-os kategória harmadik helyezettje lett.

A körülbelül fős mezőnyből a megyeszékhelyi birkózók egy bajnoki cím mellé egy bronzérmet is bezsebeltek.

ifjúsági birkózás fogyás személyes okok a fogyáshoz

A SIC-es Orbán Norbert végig kiválóan ifjúsági birkózás fogyás mindenkit maga mögé utasított a 61 ifjúsági birkózás fogyás súlycsoportban és megérdemelten szerezte meg az aranyérmet.

Orbán sikerének köszönhetően a megyeszékhelyi klub trófeái ifjúsági birkózás fogyás ez a második egyéni bajnoki cím, miután a hónap elején Adina Popescu strandbirkózásban szerezte meg az elsőt.

éget a kövér sikertörténetek

Fantasztikus az eredménye, s remélem, hogy a folytatásban is ilyen remekül tud majd teljesíteni és megéri az eddigi befektetett munka — nyilatkozta érdeklődésünkre Mátéfi Árpád edző.

A szentgyörgyi sportiskola két birkózóját nevezte a döntőre. Az 59 kg-os kategóriában bronzérmes Narcisa Neagu mellett Dálnoki Márk nyolcadik lett a 57 kg-osok között.

koffein, mint zsírégető

Sajnos nem sikerült hoznia a formáját — összegezte a hétvégi versenyen történteket az ISK trénere, Kertész Dávid. A municípiumi sportklubot Mircea Păduraru képviselte a târgoviștéi viadalon, aki szintén az 57 kg-os súlycsoportban lépett szőnyegre és végül a hetedik helyen zárt.